RENAULT MEGANE E-TECH HYBRYDA PLUG-IN

kompaktowy hatchback, od teraz dostępny w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

SILNIKI

HYBRYDA Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁADOWANIA


Zaczerpnięta z F1, technologia Megane E-Tech hybryda plug-in* jest połączeniem 2 silników elektrycznych z silnikiem benzynowym 1,6 l. Doświadczenie to zapewni niesamowitą przyjemność jazdy.

6df5af8a9e.webp

Wszechstronny hatchback


Poruszaj się bez ograniczeń związanych z paliwem dzięki zasięgowi elektrycznemu dochodzącemu do 50 km* w użytkowaniu mieszanym Twojego Megane E-Tech hybryda plug-in. Na co dzień, jak i na wakacjach, ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg.

94ec5cdcff.webp

Niesamowite wrażenia podczas jazdy


Elastyczna i cicha jazda, wyjątkowa reaktywność oraz dynamiczne, w pełni elektryczne przyspieszenie przy ruszaniu...  Megane E-Tech hybryda plug-in to połączenie innowacyjnej, wielotrybowej skrzyni biegów z układem hybrydowym nowej generacji o mocy systemowej  160 KM,  który zapewniaja niesamowitą przyjemność z jazdy.

e3fcab2eec.webp

Zoptymalizowane zużycie paliwa


Dzięki technologii E-Tech hybryda plug-in, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%*). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, który zmaksymalizuje odzyskiwanie energii ze zwalniania i hamowania.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż w przypadku protokołu NEDC.
* W cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).